Rezidentiat Stomatologie 2004

iarba verde de acasa
baby
junior
junior
Posts: 48
Joined: Tue Nov 16, 2004 1:59 pm
Location: bucuresti

stagiu

Postby baby » Mon Dec 13, 2004 7:28 pm

Pt. Alexandra-Eu am facut la Gomoiu,in sect. 3 si am nimerit mult mai bine pt. ca pana la spital fac 10 min. si am avut salariu mai mare cu 500 000 decat cei care au luat in facultate.In plus dupa primele 6 luni am avut prima.Si cu asta am scapat si de asistentele de la facultate,care voiau spaga ca sa ma lase sa lucrez.

alexandra
junior
junior
Posts: 46
Joined: Fri Aug 01, 2003 10:34 am
Location: Bucuresti

Postby alexandra » Tue Dec 14, 2004 12:28 pm

Multumesc pentru raspuns!
Eu stau in sct 6 si mi s-a parut destul de departe sect 3.Am ales facultatea (imi dau seama ca nu este o alegere prea buna). Saptamana asta trebuie sa ma duc de 3 ori pe acolo pentru dosar si repartitie pe stagii :(
Dar sper sa nu fie nevoie sa fac stagiul si sa iau rezidentiatul!
Alexandra :D

Bafta tuturor duminica!!

baby
junior
junior
Posts: 48
Joined: Tue Nov 16, 2004 1:59 pm
Location: bucuresti

contestatii

Postby baby » Wed Dec 15, 2004 7:10 pm

In mod cert,vor fi si grile gresit formulate, sau care nu fac parte din bibliografie.Stiu ca in fiecare an se intampla,asa ca va rog sa depuneti contestatii dupa examen.Si sa nu mergeti dupa principiul:lasa ca fac altii!In plus comisia se ia dupa cat de multe contestatii primeste.Si asa suntem putini.

alexandra
junior
junior
Posts: 46
Joined: Fri Aug 01, 2003 10:34 am
Location: Bucuresti

Postby alexandra » Thu Dec 16, 2004 11:25 am

Sunt de acord cu tine. Daca vor fi mai multe contestatii, poate avem mai multe sanse sa le ia in serios.
Sa contestam si grile cu enunt aberant sau numai pe cele gresite?

baby
junior
junior
Posts: 48
Joined: Tue Nov 16, 2004 1:59 pm
Location: bucuresti

rez

Postby baby » Thu Dec 16, 2004 11:40 am

Tot ce tine de grila si raspunsul ei.Deci ambele.Am simtit pe pielea mea ce inseamna sa nu faci contestatie.Anul trecut era o grila cu supraextensiunea masei de ambalat in loc de supraexpansiune,dupa cum scrie in Bratu.Mie imi trebuiau 2 pct. ca sa iau,deci mai putin decat o grila.Se pare ca cei ce fac grile nu cunosc bine tematica si mi_e teama sa nu fie grile din afara materiei.


Return to “Rezidentiat 2004”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests