camin 2009

camine, informatii utile

User avatar
dweety
junior
junior
Posts: 42
Joined: Thu Jul 23, 2009 4:05 pm

camin 2009

Postby dweety » Tue Jul 28, 2009 12:47 pm

Buna! trebuie sa merg zilele astea sa depun o cerere pt camin.. am intrat la buget,med dentara.. de obicei unde repartizeaza bobocii?ceva sfaturi pt noi.. as fii fericita daca mai e cineva "prezent" aici din primul an !

User avatar
cosmina-gabriela
elder
elder
Posts: 1871
Joined: Sat Dec 03, 2005 9:35 pm
Location: unde nu creste iarba
Contact:

Re: camin 2009

Postby cosmina-gabriela » Tue Jul 28, 2009 7:36 pm

dweety wrote:Buna! trebuie sa merg zilele astea sa depun o cerere pt camin.. am intrat la buget,med dentara.. de obicei unde repartizeaza bobocii?ceva sfaturi pt noi.. as fii fericita daca mai e cineva "prezent" aici din primul an !

de obicei prin E,P20...mai rarut in U-uri

User avatar
dweety
junior
junior
Posts: 42
Joined: Thu Jul 23, 2009 4:05 pm

Re: camin 2009

Postby dweety » Tue Jul 28, 2009 10:06 pm

multumesc..daca ai putea sa imi si spui care dintre caminele astea E si P 20 au conditii mai bune ? si in ce zona sunt.. ?

User avatar
DentStudent
senior
senior
Posts: 208
Joined: Thu Nov 20, 2008 9:10 pm

Re: camin 2009

Postby DentStudent » Tue Jul 28, 2009 11:07 pm

dweety wrote:multumesc..daca ai putea sa imi si spui care dintre caminele astea E si P 20 au conditii mai bune ? si in ce zona sunt.. ?


regie in grozavesti.nu stiu de conditii

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: camin 2009

Postby Chingachgook » Wed Jul 29, 2009 1:22 am

e si p20 sunt identice.
2 in camera, baie pe coridor.

p20 parca era mai renovat dar in E e mai misto atmosfera.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
dweety
junior
junior
Posts: 42
Joined: Thu Jul 23, 2009 4:05 pm

Re: camin 2009

Postby dweety » Thu Jul 30, 2009 5:46 pm

Mi-am depus cererea pt camin.. si tipa de acolo mi a zis k nu am nicio sansa sa primesc camin... nu mi se pare normal. Mi a spus k st 30 de locuri in camin pt med dentara dintre care 60% pt cazurile sociale si decat 25% pt cei care nu fac parte dintr o categorie sociala si vor camin,acestia vor intra in ordinea mediei de la admitere...Pe scurt..eu sunt locul 46 si nu am nicio sansa. Asa s a intamplat si in alti ani?

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: camin 2009

Postby Chingachgook » Thu Jul 30, 2009 6:23 pm

dweety wrote: si decat 25% pt cei care


eu cred ca nu au vrut sa iti dea camin pentru ca nu stii sa scrii. mi se pare corect sa primeasca unul care stie sa se exprime.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
dweety
junior
junior
Posts: 42
Joined: Thu Jul 23, 2009 4:05 pm

Re: camin 2009

Postby dweety » Thu Jul 30, 2009 8:16 pm

Tu crezi foarte prost.. sau asa si esti..!Iti multumesc pt opinie, nu cred ca ar trebui sa te obosesti sa raspunzi tu,sau sa verifici greselile altora.. poate tu esti perfect,nu-i asa?:)).Si inca ceva..in niciun caz nu poti spune despre un om k nu stie sa se exprime,doar pt k ai vazut un singur dezacord datorat grabei!topicul era despre cu totul altceva.. si nu imi pot explica rautatea ta.. Sincer nu cred k ai ce cauta pe aici..

fair_dinkum
newbie
newbie
Posts: 7
Joined: Wed Dec 03, 2008 11:40 am

Re: camin 2009

Postby fair_dinkum » Thu Jul 30, 2009 11:36 pm

Cu riscul de a fi redirectionata catre sfantul 'Search', rog cu multa insistenta si amabilitate sa posteze cineva niscaiva poze cu o camera din E si din P20, ar fi de foarte mare ajutor pentru viitori boboci inspaimantati de faima proasta a caminelor.

Mersi anticipat .. :D

User avatar
DentStudent
senior
senior
Posts: 208
Joined: Thu Nov 20, 2008 9:10 pm

Re: camin 2009

Postby DentStudent » Fri Jul 31, 2009 12:14 am

dweety wrote:Tu crezi foarte prost.. sau asa si esti..!Iti multumesc pt opinie, nu cred ca ar trebui sa te obosesti sa raspunzi tu,sau sa verifici greselile altora.. poate tu esti perfect,nu-i asa?:)).Si inca ceva..in niciun caz nu poti spune despre un om k nu stie sa se exprime,doar pt k ai vazut un singur dezacord datorat grabei!topicul era despre cu totul altceva.. si nu imi pot explica rautatea ta.. Sincer nu cred k ai ce cauta pe aici..



kooksee e un veteran al imedului...vezi sa nu ai surpriza sa-l ai profesor/asistent sau mai stiu eu ce :lol: :lol: :lol:

in alta ordine de idei...ar fi bine sa iti cauti un loc unde sa stai sau sa te pregatesti sa te duci cu daruri :help: anul 1 nu are prioritate.eu am fost pe un loc ceva mai sus si am avut aceeasi surpriza in privintza caminului. mai e varianta cu caminele private...

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: camin 2009

Postby Chingachgook » Fri Jul 31, 2009 12:23 am

dweety wrote:Tu crezi foarte prost.. sau asa si esti..!Iti multumesc pt opinie, nu cred ca ar trebui sa te obosesti sa raspunzi tu,sau sa verifici greselile altora.. poate tu esti perfect,nu-i asa?:)).Si inca ceva..in niciun caz nu poti spune despre un om k nu stie sa se exprime,doar pt k ai vazut un singur dezacord datorat grabei!topicul era despre cu totul altceva.. si nu imi pot explica rautatea ta.. Sincer nu cred k ai ce cauta pe aici..



ala nu e nici dezacord si nici greseala din graba.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
dweety
junior
junior
Posts: 42
Joined: Thu Jul 23, 2009 4:05 pm

Re: camin 2009

Postby dweety » Fri Jul 31, 2009 10:13 am

multumesc dentstudent.. Caminele private in ce zone sunt?

User avatar
DentStudent
senior
senior
Posts: 208
Joined: Thu Nov 20, 2008 9:10 pm

Re: camin 2009

Postby DentStudent » Fri Jul 31, 2009 2:25 pm

pai sunt private chiar si in regie.trebuie doar sa te interesezi...dak aflu ceva,voi posta. am aflat de curand si de unele pe la dristor. 500ron pe luna,3 in camera

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: camin 2009

Postby Chingachgook » Fri Jul 31, 2009 2:56 pm

in regie sunt in belvedere, inspre giulesti.
cam la margine si scumpute dar iti faci treaba cu ele
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
latvia
elder
elder
Posts: 1664
Joined: Mon Oct 24, 2005 11:10 pm

Re: camin 2009

Postby latvia » Mon Aug 03, 2009 10:40 am

kooksee wrote:
dweety wrote:Tu crezi foarte prost.. sau asa si esti..!Iti multumesc pt opinie, nu cred ca ar trebui sa te obosesti sa raspunzi tu,sau sa verifici greselile altora.. poate tu esti perfect,nu-i asa?:)).Si inca ceva..in niciun caz nu poti spune despre un om k nu stie sa se exprime,doar pt k ai vazut un singur dezacord datorat grabei!topicul era despre cu totul altceva.. si nu imi pot explica rautatea ta.. Sincer nu cred k ai ce cauta pe aici..



ala nu e nici dezacord si nici greseala din graba.



felicitari kuxi. ai facut o noua victima.
sunt sigura ca o sa urmeze si ea traseul obisnuit.

User avatar
dweety
junior
junior
Posts: 42
Joined: Thu Jul 23, 2009 4:05 pm

Re: camin 2009

Postby dweety » Mon Aug 03, 2009 1:25 pm

Latvia.. care este traseul obisnuit? :))

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42586
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: camin 2009

Postby Calico » Mon Aug 03, 2009 8:52 pm

dweety wrote:care este traseul obisnuit?

Userul isi recunoaste greseala, isi face autocritica pe forum (sau macar in particular) si in viitor se chinuie sa n-o mai repete, toate astea fara a se supara pe cel care l-a corectat.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: camin 2009

Postby Chingachgook » Mon Aug 03, 2009 8:56 pm

da, sau asta.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

peyton
senior
senior
Posts: 351
Joined: Tue Mar 10, 2009 10:24 pm
Location: where the grass is always greener
Contact:

Re: camin 2009

Postby peyton » Mon Aug 03, 2009 8:59 pm

MumaPadurii wrote:
dweety wrote:care este traseul obisnuit?

Userul isi recunoaste greseala, isi face autocritica pe forum (sau macar in particular) si in viitor se chinuie sa n-o mai repete, toate astea fara a se supara pe cel care l-a corectat.


nici prin cap nu mi-a trecut, aveam o imagine complet diferita si mult mai scurta. :lol:

Ioana.
junior
junior
Posts: 50
Joined: Thu Oct 09, 2008 10:08 pm

Re: camin 2009

Postby Ioana. » Wed Aug 05, 2009 11:48 am

Inseamna ca a fost prea subtila.


Return to “Info campus”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 62 guests