Cum e cu cererile de cazare?

camine, informatii utile

User avatar
Ventriloquist
junior
junior
Posts: 35
Joined: Sat Mar 29, 2008 2:35 am

Cum e cu cererile de cazare?

Postby Ventriloquist » Sat Feb 28, 2009 3:14 am

Salutare. As dori sa apelez la binevointa unor oameni mai mari care stiu cum se face treaba in cazul asta.
Eu in mom asta sunt student in anul 1 la medicina generala la taxa.stau in gazda.Am sanse sa primesc camin in anul 2?si daca da cand ar trebui sa depun cerere? daca stiti ce ar mai trebui facut si cum pt a-mi asigura oarecum un anumit loc...va rog dati-mi niste tipuri. dau o bere(vbesc serios)
Toy-town medicine don't make a change if you want your head rearranged
GET SOME SERIOUS DRUGS

User avatar
KeinEngel
senior
senior
Posts: 225
Joined: Sun Jan 09, 2005 1:50 am

Re: Cum e cu cererile de cazare?

Postby KeinEngel » Tue Mar 03, 2009 8:43 pm

Salut!

Regulamentul este facut astfel incat cei care au depus cerere si au fost refuzati sa aiba prioritate fata de cei care nu au depus. In principiu, in anul 2 ai prioritate mai mare decat cei de anul 1 :)

d3vilish
Posts: 3
Joined: Fri Sep 26, 2008 7:37 pm

Re: Cum e cu cererile de cazare?

Postby d3vilish » Mon Jun 08, 2009 11:43 pm

Salut!

Si eu tot anul I la taxa sunt, avand mari sanse sa trec in anul 2 la buget (media mea ar fi undeva in jur de 8.50). Ma intereseaza daca as putea obtine un loc in camin, si cum a intrebat si Ventriloquist cand se depun cererile de camin. :help:

Enemy
elder
elder
Posts: 1141
Joined: Fri Sep 12, 2003 5:41 pm
Contact:

Re: Cum e cu cererile de cazare?

Postby Enemy » Wed Aug 05, 2009 11:37 am

pentru cei care nu primesc loc la repartitie.

stati geana pe locurile care se elibereaza in timpul anului, s-ar putea sa aveti surprize sa se elibereze locuri chiar si in U-uri de la cei de anu6 care o taie mai rpd si uite asa va faceti cu locuri pe sase ani:)


Return to “Info campus”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 64 guests