ce facem cu cei care se kk la dusuri in E?

camine, informatii utile

ce facem cu cei care se kk la dusuri?

ne kk si noi la usa lor
12
35%
adoptam solutia incuierii bailor, fiecare capat de etaj are alocate doar 20 de camere
9
26%
ne facem prieten/a in U/B1/B2 si facem dus pe acolo
4
12%
vorbim cu nea marean sa inchirieze o toaleta de aia ecologica verde si o pune in locul unei cabine de dus sa aiba oamenii confort macar.
9
26%
 
Total votes: 34

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

ce facem cu cei care se kk la dusuri in E?

Postby Chingachgook » Mon Sep 27, 2004 2:13 am

Deja situatia a devenit dramatica.
Ma duceam si io ca omu sa fac un dus la 2 noaptea. La parter dezastru, si un kk intr-una din cabine. Zic pas si urc la 1. In usa ma intersectez cu o fatuca fara sapun, fara prosop, fara nimic. Io gentil o las sa treaca si cuget in sinea mea " o fi intrat si fata sa-si schimbe tamponu, sper sa nu il fi aruncat draq pe aici pe celalalt". Evident pe jos o gramada de chestii aruncate, si ...surpriza. Intr-una din cabine un kk. Reactionez rapid, ma intorc in fuga in hol, dar fata disparuse. Si daca ar fi stat in prima camera, nu ar fi ajuns daca ar fi mers normal. Deci a fugit. De ce a fugit?
Parerea mea e ca pe astia nu ai cum sa ii educi.
Deja o parte din bai sunt in reparatie (nea marean sa traiasca, ce draq o fi facut toata vara, nu stiu), asa ca ma gandesc cu speranta spre dusurile de la etajul 3. Ca sigur la 2 fata e mai rapida ca mine.


kooksee
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
droopy
elder
elder
Posts: 560
Joined: Tue Nov 25, 2003 3:41 pm
Location: Onyxia's Lair

Postby droopy » Mon Sep 27, 2004 8:29 am

Iubito, poti fugi cat vrei...
In gand vei auzi pasii mei...
Poti spune vorbe multe in vant
Eu n-am s-ascult, nu n-am s-ascult...

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
O sa va-mpusc pe toti in cap cu pistolul de Playstation

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Nesimtirea atinge cote alarmante in E. Si la lucruri mai bune nu poti spera. Baile dintr-un capat inchise, celelalte fara lumina... Nu stiu cum e posibil ca in E sa stea atatia nesimtiti.... cred ca e conventia nesimtitilor.
Sa iti faci dus duminica seara e o imposibilitate... Nu stiu daca se poate rezolva ceva avand in vedere ca pe Marian il intereseaza profund situatia si se pare ca... ceea ce e si mai grav.... nici pe locatari nu ii intereseaza. Ramane optiunea numarul 2 : masuri mai drastice care includ pumni, injuraturi garnisite cu scuipati si aroma de sange care se scurge din rani...
Daca unii din cei care stau in E sunt obisnuiti sa se kace oriunde (ca animalele) ar trebui tratati ca atare... probabil e singura metoda de a-i convinge de ceva.... :(
RTFM=Read The la naiba Manual
UTFG=Use The la naiba Google
STFW=Search The la naiba Web
RTFA=Read The la naiba Article

Enemy
elder
elder
Posts: 1141
Joined: Fri Sep 12, 2003 5:41 pm
Contact:

Postby Enemy » Mon Sep 27, 2004 11:05 am

Bueeeeeeeeeeey! voi vorbiti serios? eu cat am stat un an acolo n-am vazut asa ceva prin dusuri? acum asa se face? valeleleu stati sa vedeti ca vine taticu' acolo si ii pune la punct pe toti. :) glumeam. Da eram cu ciprian o data si l-am pocnit pe unu care la fel a facut si nu a tras apa. L-am filat de mai demult... Daca e pe aici pe forum respectivul sa se simta si daca mai lasa mizerie si la dus vai de capu lui.:)
Da intr-adevar nesimtirea atinge cote alarmante, eu nu-s genu sa traiesc in lux-uri si alte alea, dar nici in jeg fratilor. De ce nu vreti sa ne unim si luam masuri. Iti spun sincer ca dupa incidentul cu nea' kciosu care nu tragea apa budele erau curate la etajul 2. Voi la ce etaj stati? poate facem ceva in sensul asta... eu la inceput scriam si mesaje pe usi pe interior. Eu totusi sunt de parere ca tot astia care n-au nici o treaba cu caminul si stau numai pe timp de vare il demoleaza.. de ce? pentru ca si asa pleaca in octombrie... ce ii intereseaza pe ei...jegosii

User avatar
dustweaver
elite
elite
Posts: 2950
Joined: Thu Nov 20, 2003 4:55 pm
Location: wherever I may roam
Contact:

Postby dustweaver » Mon Sep 27, 2004 11:15 am

He he... se mai gaseste si in timpul anului ce a gasit kooksee ... cred ca erau de vineri seara ... ma rog, io am avut atunci noroc la etajul 3 (era acceptabil...), nu stiu ce s-a mai intamplat intre timp... :evil:
Bears, beets, Battlestar Galactica.

Daca am nevoie de observatii, comentarii, sugestii despre aspecte ce privesc felul in care folosesc limba romana si/sau engleza, stiu sa le gasesc ori solicit.
Otherwise, may I suggest you MYFB.

User avatar
Luci Sandor
senior
senior
Posts: 441
Joined: Wed Apr 07, 2004 11:17 pm
Location: 127.0.0.1
Contact:

Postby Luci Sandor » Mon Sep 27, 2004 12:07 pm

Faceti o poza cu persoana "in fapt" si lipiti-o pe usa. 40 de oameni pot sa faca rost de o camera digitala si un printer.
nu arunca lucrurile care pot fi utile altcuiva, doneaza pe Freecycle Bucuresti

User avatar
tulip
senior
senior
Posts: 346
Joined: Tue Oct 21, 2003 10:32 am
Contact:

Postby tulip » Mon Sep 27, 2004 12:45 pm

sa-i deportam

User avatar
VoxEgo
senior
senior
Posts: 192
Joined: Thu Jan 29, 2004 1:10 pm
Location: your mind
Contact:

Postby VoxEgo » Tue Sep 28, 2004 10:03 am

burn the bastards!!!!!
io imi caut masca de gaze...
the Earth is flat

User avatar
Lastjunk
junior
junior
Posts: 81
Joined: Mon Sep 27, 2004 7:54 pm
Location: here and there and everywhere
Contact:

Postby Lastjunk » Tue Sep 28, 2004 10:03 pm

Nu propun sa-i pandim si cand ii prindem sa-i punem sa-l manance. Punem bani si angajam un paznic la toalete.
Die Young

cerbu
elder
elder
Posts: 1054
Joined: Sun Jul 13, 2003 2:32 pm

Postby cerbu » Tue Sep 28, 2004 10:17 pm

si eu cred ca ar trebui sa-l manance.

aveti grija cu marian, sunt sanse mari sa se fie gata dusurile deja, si sa se fure in prima saptamana dandu-se vina pe vandalii de studenti. been there!

cu budele, nu stiu cum sa spun, cata vreme arabetii aia merg la buda cu sticla si fac apa pe jos, toata lumea( care poate) va urina cu bolta si nu neaparat cu tinta, intelegeti ideea.

si, destul de trist dar adevarat, eu am prins ultimul an in care caminul a fost strict de baieti si va pot spune ca s-a imputit treaba cu budele de cand l-au facut mixt. nu stiu de ce trebuie sa fie gagicile mai nesimtite( si spun asta fara misoginism) dar se pare ca asta e realitatea.

User avatar
droopy
elder
elder
Posts: 560
Joined: Tue Nov 25, 2003 3:41 pm
Location: Onyxia's Lair

Postby droopy » Wed Sep 29, 2004 1:28 am

Si chiar nu gresesti.... eu m-am saturat de tampoanele folosite si aruncate peste tot. Ajung sa-mi doresc sa am si eu ciclu si le pun tampoane folosite pe usi sa vad daca le convine.
RTFM=Read The la naiba Manual

UTFG=Use The la naiba Google

STFW=Search The la naiba Web

RTFA=Read The la naiba Article

cerbu
elder
elder
Posts: 1054
Joined: Sun Jul 13, 2003 2:32 pm

Postby cerbu » Thu Sep 30, 2004 4:49 am

sincer, nu cred ca vrei sa ai ciclu :lol:

daca te pasioneaza, poti lua tampoanele aruncate( masca si manusi obligatoriu) si sa le pui la usa, daca stii care e vaca. just a thought.

User avatar
Invizible
newbie
newbie
Posts: 18
Joined: Sun Sep 14, 2003 12:35 am
Location: Somewhere...
Contact:

Postby Invizible » Fri Nov 05, 2004 12:11 pm

Cica se duce si mandea sa faca si el dushuletz adika sa se spele si el la cohones....si se duce cu un dus imprumutat de la o camera vecina care functioneaza decat la etajul 1 si intra eu la dush si faca nici o banuiala ma duc de`mi las prosopul pe geam si cand ma intorc sa insurubez dusu in baterie....ce sa vad?????????? Era de`acu imprastiat in toata cabina, nu stiu sigur daca era de om sau de animal, poate mai sunt unii kre isi cresc javrele prin camerele de camin si in lloc sa le scoata afara le duc sa le kce la dus ca sa nu mai poata mandea face baie de greatza, scarba si candeala. Sa mor daca prind pe unu ca face faza asta de nu ma kac cu deareee la usa lui si nu`i si borasc pe usa. :twisted:
Imagineaza`ti ca intr`o dimineata te trezesti cu o alta fatza intr`o alta viatza...

User avatar
Dark
senior
senior
Posts: 116
Joined: Mon Mar 15, 2004 12:49 pm
Contact:

Postby Dark » Fri Nov 05, 2004 11:45 pm

LOOOOOOOOOOOOOOOOOL tot ce mai lipseste e comitetu' cu tortze ca sa punem de o linsare shi securitatea la panda dupa fiecare usha, ma poate sunt oameni veniti de la tzara si de prin paduri unde aveau si ei o groapa in curte in care se destrabala tot familionu, eh asa au gasit si ei o gaura (nu conteaza ca e scurgerea de la dush) si au zis "hai sa punem de veselie si relaxare sfinctere"
astia ar trebui pedepsiti simplu : adunati, despuiati si inkisi o saptamana cu porcinele intr-un hambar si daca nici atunci nu se lecuiesc, apelam la impuscarea animalelor turbate si bolnave
e jalnic ce se intampla la noi, parca am fi pe vremea lagarelor germane, in care mancam, ne cacam si murim in acelasi loc
In Mozilla We Trust

http://www.spreadfirefox.com

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Sun Nov 07, 2004 1:30 am

Bai in pana mea hai sa facem un comitet de initiativa ca nu se mai poate.
Pe domnu Marean Ionitza il doare fix in coccis (nu stiu ce ar putea sa faca, dar sa ia si el atitudine macar).
Eu sustin din ce in ce mai tare ideea cu incuiatul. Asa avem mai putini de linsat in caz ca se intampla necazul.


kooksee
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

Enemy
elder
elder
Posts: 1141
Joined: Fri Sep 12, 2003 5:41 pm
Contact:

Postby Enemy » Sun Nov 07, 2004 2:52 pm

cum propui tu ideea cu incuiatul k nu prea se intelege...

User avatar
Invizible
newbie
newbie
Posts: 18
Joined: Sun Sep 14, 2003 12:35 am
Location: Somewhere...
Contact:

Postby Invizible » Fri Nov 12, 2004 4:54 pm

Edit by devilish :
eu propun sa-ti controlezi limbajul daca mai vrei sa postezi aici.
Imagineaza`ti ca intr`o dimineata te trezesti cu o alta fatza intr`o alta viatza...

User avatar
droopy
elder
elder
Posts: 560
Joined: Tue Nov 25, 2003 3:41 pm
Location: Onyxia's Lair

Postby droopy » Fri Nov 12, 2004 7:51 pm

Data viitoare cand mai postezi poate gandesti inainte sa scrii. Nu ar strica, asta ca sa mai poti posta si pe viitor.
RTFM=Read The la naiba Manual

UTFG=Use The la naiba Google

STFW=Search The la naiba Web

RTFA=Read The la naiba Article

Constantyn
newbie
newbie
Posts: 5
Joined: Tue Sep 26, 2006 8:47 pm
Contact:

:((

Postby Constantyn » Tue Sep 26, 2006 8:59 pm

bey... se mai kk si acuma? k yo abia ma mut acolo.... sper ca le-a trecut kkrea, k dk nu, un cioclej in fund si afara cu ei.... :!: :!: :!:
zbye

User avatar
mihai_525
elite
elite
Posts: 8403
Joined: Sat Aug 02, 2008 12:14 pm

Re: ce facem cu cei care se kk la dusuri in E?

Postby mihai_525 » Sat Aug 03, 2013 1:25 pm

ce inseamna cioclej
America first


Return to “Info campus”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests