Medicinisti, s-a deschis comunitatea Medicalstudent.ro!

stiri medicale; cazuri clinice
andrei.popescu
junior
junior
Posts: 26
Joined: Thu May 24, 2007 3:43 am

Medicinisti, s-a deschis comunitatea Medicalstudent.ro!

Postby andrei.popescu » Mon Nov 16, 2009 10:34 pm

Medicinisti, s-a deschis comunitatea MedicalStudent.ro!

http://www.medicalstudent.ro/comunitate.html
Tot ce trebuie sa faci este sa accesezi acest link, sa-ti faci un profil frumos, apoi totul vine de la sine. Te asteapta grupuri de discutii, schimburi de informatii, brainstorminguri, dezbateri, si multe premii.

Drept incalzire, oferim cateva premii pentru profilurile bine punctate; adica trebuie sa acumulezi 850 de puncte implicandu-te in comunitate, slefuindu-ti profilul, participand la discutii, chemandu-ti prieteni noi si multe altele (vezi baremul afisat pe site) iar daca-ti iese, iti oferim drept recompensa un soft de auscultatie cardiaca “3M Cardiac Auscultation” sau romanul “Pe muchie de cutit. Insemnarile unui chirurg despre o stiinta imperfecta”, dupa preferintele fiecaruia.

Acestea sunt doar pentru inceput caci urmeaza alte concursuri interactive cu premii generoase, asa ca alatura-te si tu comunitatii si fii pe faza!

Echipa MedicalStudent.ro

mai multe despre proiect pe site si la: http://www.medicalstudent.ro/editorial/ ... entro.html

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Medicinisti, s-a deschis comunitatea Medicalstudent.ro!

Postby Chingachgook » Mon Nov 16, 2009 11:39 pm

retea sociala medicinista
prost gandita, prost inteleasa, prost implementata.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

andrei.popescu
junior
junior
Posts: 26
Joined: Thu May 24, 2007 3:43 am

Re: Medicinisti, s-a deschis comunitatea Medicalstudent.ro!

Postby andrei.popescu » Tue Nov 17, 2009 12:06 am

Multumim pentru sincerele aprecieri!


Return to “Medical news”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 67 guests