urgent practica

care ne mananca zilele
cathya
Posts: 3
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:30 am

urgent practica

Postby cathya » Fri Aug 29, 2008 12:19 pm

VA ROG AM MARE NEVOIE DE AJUTOR. Nu am facut practica si nu pot intra in licenta. Daca ma poate ajuta cineva sa rezolv cumva ....e urgent! Multumesc! E f f urgent!

User avatar
andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013
Posts: 30363
Joined: Sun Feb 25, 2007 1:03 pm
Location: no location

Re: urgent practica

Postby andy gavrilescu » Fri Aug 29, 2008 6:32 pm

ce practica nu ai facut?
We don't have to dance
https://www.youtube.com/watch?v=8fEoWA9Vz3A

De profesie optometrist
*nu exista lentile antiaburire!!!

cathya
Posts: 3
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:30 am

Re: urgent practica

Postby cathya » Fri Aug 29, 2008 7:01 pm

Mersi mult pt intrebare. Scriu pt prietenul meu care acum e plecat din Bucuresti si e un pic disperat. Stiu ca are mare nevoie de o adeverinta de practica de 2 saptamani semnata de un sef de sectie si un coordonator de practica. Mai are un pic si da licenta, dar nu se va putea inscrie daca nu are aceasta adeverinta. Stiu ca poate fi pe orice specializare aproape, mai putin stomatologie. I-a promis cineva ca-l ajuta si l-a incurcat rau. Am mare nevoie de ajutor. Multumesc mult pt primul raspuns!

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: urgent practica

Postby Chingachgook » Sat Aug 30, 2008 12:19 am

deci pe prietenul tau l-a durut fix in qur de practica, si acuma l-a lovit disperarea. e atat de pasionat de subiect incat a plecat din bucuresti
toata facultatea m-a enervat genul asta de persoane, si au fost, slava domnului, o gramada.
daca te stii ca toamna dai in penibil fa-ti rost de adeverinta respectiva din timp.
tot ce trebuie sa faca e sa mearga sa vb cu cativa sefi de sectie si pana la urma da peste unul milos care ii semneaza aia. toata treaba e sa fie sincer " nu am facut asta e, si acuma imi trebuie" decat sa inceapa cu scuze penibile, ca el a vrut dar etc etc.

daca i-e lene si sa se deplaseze cautati o stampila scanata si dati un print color.\

vezi ca practica trebuie sa fie 3 saptamani
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
danhia
elite
elite
Posts: 4297
Joined: Sat Oct 29, 2005 8:56 pm
Location: The Royal Ascot Brigade

Re: urgent practica

Postby danhia » Sat Aug 30, 2008 12:27 am

hai mah ce esti rau?!!!!

are ceva dc e din uk? :roll: :lol: :peace:
Red Apple

carabus
junior
junior
Posts: 26
Joined: Tue Apr 15, 2008 5:20 pm

Re: urgent practica

Postby carabus » Sat Aug 30, 2008 9:51 am

Daca a terminat anul 6 la medicina, garantat nu ii trebuie nicio adeverinta de practica;poate sa intre unde vrea el, inclusiv in licenta.

User avatar
danhia
elite
elite
Posts: 4297
Joined: Sat Oct 29, 2005 8:56 pm
Location: The Royal Ascot Brigade

Re: urgent practica

Postby danhia » Sat Aug 30, 2008 10:41 am

poate s-au schimbat regulile de cand cu UE . si de cand cu prostestu' studentilor cum ca la nu se face suficienta scoala/
Red Apple


Return to “Facultatea”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 103 guests