Cum ajung intr-o anumita grupa din anul 1?

care ne mananca zilele
Lia_2006
newbie
newbie
Posts: 8
Joined: Thu Sep 21, 2006 4:58 pm

Cum ajung intr-o anumita grupa din anul 1?

Postby Lia_2006 » Thu Sep 21, 2006 5:05 pm

Salut! Iertati-mi lipsa de informatii, dar m-am trezit foarte tarziu... Nu prea stiu mare lucru despre primele 2 sapt. Prima intrebare e cum fac sa intru intr-o gp anume? Am auzit cva de o secretara Cristina... E de la decanat? A doau intrebare e ce face un sef de serie? Sper sa ma ajutati in timp...

inalia
senior
senior
Posts: 120
Joined: Mon Oct 10, 2005 10:12 pm
Location: Bucuresti

Postby inalia » Thu Sep 21, 2006 7:23 pm

te duci la cristina(probabil e vorba de Radovici Cristina) sau la secretara ta de an,la facultate la unul din ghiseele alea de la parter,intrebi si tu la care e secretara de anul I...si ii duci ceva(flori si bomboane de obicei)...si spui ca ai vrea sa fii in seria cutare,la grupa cutare,ca acolo sunt prietenii tai sau acolo ai auzit tu ca se face mai bine...eu iti recomand seriile lui Ispas si asistentii Popescu sau Lupu...e vorba de proful cu care vei face anatomia in primii 2 ani...a,si...eu am descoperit in anul I ca e bine sa rostesti un nume sonor,poate stii de la meditatii vreunul...Zagrean,spre ex :)

multa bafta si...welcome!
Cel ce omoara timpul,nu-i asasin,e sinucigas!
Anyone for a group suicide?

User avatar
rox
elder
elder
Posts: 836
Joined: Sat Apr 29, 2006 3:29 pm
Location: bucuresti
Contact:

Postby rox » Thu Sep 21, 2006 7:42 pm

inalia wrote:te duci la cristina(probabil e vorba de Radovici Cristina) sau la secretara ta de an,la facultate la unul din ghiseele alea de la parter,intrebi si tu la care e secretara de anul I...si ii duci ceva(flori si bomboane de obicei)...si spui ca ai vrea sa fii in seria cutare,la grupa cutare,ca acolo sunt prietenii tai sau acolo ai auzit tu ca se face mai bine...eu iti recomand seriile lui Ispas si asistentii Popescu sau Lupu...e vorba de proful cu care vei face anatomia in primii 2 ani...a,si...eu am descoperit in anul I ca e bine sa rostesti un nume sonor,poate stii de la meditatii vreunul...Zagrean,spre ex :)

multa bafta si...welcome!

Cristina e secretara noastra de an.( adica anul 2)
si lasa-l pe mr Z sa se odihneasca in pace..el oricum face cu toate seriile, deci....
In odaia stramta,
Pe un pat diform,
Zac strivit in perne
De un pumn enorm.

Lia_2006
newbie
newbie
Posts: 8
Joined: Thu Sep 21, 2006 4:58 pm

Postby Lia_2006 » Thu Sep 21, 2006 7:59 pm

Mersi pentru incurajari... Nu sunt obisnuita sa fiu asa debusolata si abia astept sa inteleg si eu cu ce se mananca UMF. La Ispas e bataie mare, toata lumea vrea acolo. Am mai auzit de Voiculescu. Stiti cumva ceva despre? Cum e?

User avatar
rox
elder
elder
Posts: 836
Joined: Sat Apr 29, 2006 3:29 pm
Location: bucuresti
Contact:

Postby rox » Thu Sep 21, 2006 8:27 pm

Lia_2006 wrote:Mersi pentru incurajari... Nu sunt obisnuita sa fiu asa debusolata si abia astept sa inteleg si eu cu ce se mananca UMF. La Ispas e bataie mare, toata lumea vrea acolo. Am mai auzit de Voiculescu. Stiti cumva ceva despre? Cum e?

vor degeaba. mai mult de 200-230 oameni nu prind. si din aia si straini si oameni care au ajuns INTAMPLATOR acolo. la mine in an asa a fost.
la Lupu e foarte misto, si la Ciomu merge. La Vlad e nasol ...aia care fac cu el ii zic "Vlad dracul"..or sti ei ce-or sti :P
In odaia stramta,
Pe un pat diform,
Zac strivit in perne
De un pumn enorm.

User avatar
amnezyca
senior
senior
Posts: 153
Joined: Thu Sep 07, 2006 9:24 pm
Location: bucuresti

Postby amnezyca » Thu Sep 21, 2006 8:39 pm

initial ma gandeam sa merg la secretara si sa ii fiu recunoscatoare daca este de acord ca mi-ar fi mai bine in seria d-lui ispas.m-am razgandit!que sera sera! dar as vrea sa stiu daca m-as mai putea razgandi in cazul in care as pica in seria lu' vlad dracul...as putea sa mai schimb ceva atunci?sau mai corect :m-ar mai ajuta secretara atunci??

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Thu Sep 21, 2006 9:16 pm

bai terminati cu obiceiurile astea neaoshe cu cadouashu la secretara.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

Lia_2006
newbie
newbie
Posts: 8
Joined: Thu Sep 21, 2006 4:58 pm

Postby Lia_2006 » Thu Sep 21, 2006 9:28 pm

Daca ar fi o regula clara cum se fac grupele astea ar fi perfect. In ordine alfabetica, etc. Atunci nici nu ai avea cum sa te duci la secretara sa te mute. Ce sa-ti faca, sa-ti schimbe buletinul?!? Atat timp cat e varza asta birocratica profita cine poate, restul vai de capul lor (sau nostru, mai bine zis, cei fara relatii, parinti medici renumiti, munti de bani, etc). Mi-e frica doar sa nu ajung intr-o grupa de ***** si sa ma oftic dup-aia ca toti smecherasii au ajuns cine stie unde, la ce asistenti ca lumea.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Thu Sep 21, 2006 9:32 pm

ce insemna dupa parerea ta grupa de ******?
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
amnezyca
senior
senior
Posts: 153
Joined: Thu Sep 07, 2006 9:24 pm
Location: bucuresti

Postby amnezyca » Thu Sep 21, 2006 9:44 pm

cred ca se refera la faptul ca poti ajunge in seria unui prof care este mai exigent ( nu e termenul potrivit pt ca nu ar fi o drama daca ar fi asa , din contra..) sau/si care nici nu este prea/foarte bun in ceea ce face sau ar trebui sa faca , in timp ce altii care ofera "flori si bomboane de obicei " sunt mai norocosi.
oricum , m-am hotarat : nu o sa dau nimic!!!din principiu...:))

Lia_2006
newbie
newbie
Posts: 8
Joined: Thu Sep 21, 2006 4:58 pm

Postby Lia_2006 » Thu Sep 21, 2006 9:56 pm

O grupa de ***** e una unde ti se preda aiurea, deci chiar daca te strofoci sa intelegi ceva, tot nu poti, unde chiar daca stii, iti da nota mica, pe motiv ca nu ai adus ofrande si in general o grupa unde profii sau asistentii (eventual ambii) prezinta o stare crasa de dezinteres fata de studenti, mai putin atunci cand sunt stimulati financiar. Intelegi? Ma rog, nu cred ca exista ceva chiar atat de nasol, dar cine stie... In Romania noastra mult-iubita se poate intampla orice.

User avatar
cosmina-gabriela
elder
elder
Posts: 1871
Joined: Sat Dec 03, 2005 9:35 pm
Location: unde nu creste iarba
Contact:

Postby cosmina-gabriela » Thu Sep 21, 2006 9:58 pm

chill out si pt tine...

Lia_2006
newbie
newbie
Posts: 8
Joined: Thu Sep 21, 2006 4:58 pm

Postby Lia_2006 » Thu Sep 21, 2006 9:58 pm

Si nu m-ar deranja sa fiu in grupa unui prof mai exigent. E mult mai bine sa-ti ceara sa fii mai bine pregatit decat sa-l doara undeva de tine.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Thu Sep 21, 2006 10:03 pm

io inteleg dar tu cam esti cu vaca.
abia ai aflat unde e facultatea dar deja te si gandesti ce dezinteres o sa susciti.
uite cam cum e: nimeni nu e interesat de cum si ce inveti tu. ii doare complet la basca. daca vrei, nu te opreste nimeni. iar cu explicatiile...anatomia e cam descriptiva. nu e nimic de explicat (poate de descris. pentru asta sunt oase, cadavre, atlase si carti). notele (teoretic) le da profu asa ca nu grupa depinde , ci seria.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
rox
elder
elder
Posts: 836
Joined: Sat Apr 29, 2006 3:29 pm
Location: bucuresti
Contact:

Postby rox » Thu Sep 21, 2006 10:50 pm

Lia_2006 wrote:O grupa de ***** e una unde ti se preda aiurea, deci chiar daca te strofoci sa intelegi ceva, tot nu poti, unde chiar daca stii, iti da nota mica, pe motiv ca nu ai adus ofrande si in general o grupa unde profii sau asistentii (eventual ambii) prezinta o stare crasa de dezinteres fata de studenti, mai putin atunci cand sunt stimulati financiar. Intelegi? Ma rog, nu cred ca exista ceva chiar atat de nasol, dar cine stie... In Romania noastra mult-iubita se poate intampla orice.

oricum nu intelegi ceva decat dupa ce inveti acasa, nu-ti da nimeni nota mica la anato pe motiv ca nu te-ai dus cu sarsanaua, si majoritatea prezinta sus numita stare de dezinteres fata de student. mai pe scurt: ii doare fix in c u r daca tu intelegi sau nu, stii sau nu, inveti sau nu
nu-ti mai da cu parerea aiurea despre astia de la anatomie...pe langa ce-i la alte catedre, astia chiar sunt "cuminti". si lu vlad i se zice dracul fiindca are cerinte de la studenti, nu pt ca asteapta cadouri sau ceva...ce-oti avea frate toti cu ispas, credeti ca acolo e numai miere si flori? daca da, o sa va dati cu apul de perete. de mai multe ori. in sem 2 ispas a venit fix la 5 cursuri ;) in rest asistentii prin rotatie . asa ca terminati cu balariile...
In odaia stramta,
Pe un pat diform,
Zac strivit in perne
De un pumn enorm.

User avatar
amnezyca
senior
senior
Posts: 153
Joined: Thu Sep 07, 2006 9:24 pm
Location: bucuresti

Postby amnezyca » Thu Sep 21, 2006 11:18 pm

noi sa terminam cu balariile pt ca ce se intampla pe acolo e fooooarte normal!
normalitatea a inceput sa ni se para anormala...
toata "agitatia" a fost stranita de unii care stiu si ce mai e prin facultate,nu doar unde se afla , sau cel putin asta pretind...cred ca acolo ar trebui "lucrat" putin...

User avatar
rox
elder
elder
Posts: 836
Joined: Sat Apr 29, 2006 3:29 pm
Location: bucuresti
Contact:

Postby rox » Thu Sep 21, 2006 11:27 pm

nu pricep subtilitatile. aci e medicina, nu literele. detaliaza. si fa si-un desen.
io va zic sa stati potoliti, vedeti-va de treaba sau vedeti-va de drum , nici n-ati inceput bine si deja va ganditi la pile si pachete si bani...jesus
In odaia stramta,
Pe un pat diform,
Zac strivit in perne
De un pumn enorm.

User avatar
thunder
newbie
newbie
Posts: 23
Joined: Fri Aug 12, 2005 2:27 pm

Postby thunder » Thu Sep 21, 2006 11:36 pm

boboceilor, poate o puneti de fro rivolutie...
anyway, cand ajungeti in balcon, puneti pe lista si cererile rezidentilor
Morcova-vesela

User avatar
amnezyca
senior
senior
Posts: 153
Joined: Thu Sep 07, 2006 9:24 pm
Location: bucuresti

Postby amnezyca » Thu Sep 21, 2006 11:59 pm

schemele si detaliile sunt teme pentru acasa.desigur , optionale...si asta pentru ca esti la medicina si pe toti ii doare in *** daca citesti si intelegi tu ceva...
nu m-am referit la tine rox cand m-am referit la cei care(ne) starnesc
e normal sa ne agitam cand unii spun ca daca nu faci nu stiu ce , nu stiu cand , cu nu stiu cat , o sa traiesti un cosmar...sau mai rau!
trimite cererile!!

User avatar
rox
elder
elder
Posts: 836
Joined: Sat Apr 29, 2006 3:29 pm
Location: bucuresti
Contact:

Postby rox » Fri Sep 22, 2006 12:02 pm

juma' de facultate sunt zvonisti. restul sunt aia care ii cred
In odaia stramta,
Pe un pat diform,
Zac strivit in perne
De un pumn enorm.

inalia
senior
senior
Posts: 120
Joined: Mon Oct 10, 2005 10:12 pm
Location: Bucuresti

Postby inalia » Fri Sep 22, 2006 2:59 pm

kooksee wrote:bai terminati cu obiceiurile astea neaoshe cu cadouashu la secretara.


noi am termina,dar e imposibil sa obtii macar o privire de la secretara fara asa ceva...crede-ma,am incercat si eu tehnica: "nu vreau sa dau nimik!" si am ajuns fix nicaieri...nici nu-ti deschide geamul pina nu vede florile...

si oricum nu era vb de cine stie ce ilegalitate...asa cum de altfel am vazut la altii...pentru asa ceva sigur k nu sunt de acord cu shpaga,pilele,etc...era vorba doar de a intra intr-o amarita de serie/grupa.

nu mai fii rau,poate fata e debusolata,poate nu a avut de unde sa afle anumite lucruri,despre ce trebuie sa faca in anul I ...tu le stiai pe toate cind ai intrat?
Cel ce omoara timpul,nu-i asasin,e sinucigas!

Anyone for a group suicide?

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Fri Sep 22, 2006 3:35 pm

cu o saptamana inainte sa incepem anul 1 toti eram debusolati.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
DrB
newbie
newbie
Posts: 12
Joined: Sat Aug 19, 2006 12:57 am

ptr Lia_2006

Postby DrB » Fri Sep 22, 2006 3:43 pm

@Lia_2006 : Aproape toaaaata lumea dintre "cei mai mari" isi apara profu' cu care au facut anatomie in anii mici. Chiar si cei care au facut cu Ciomu sau Vlad dupa ce ii "spurca" in timpul anilor 1-2 dupa anul trei se gandesc ceva de genu "dom'le parca a fost bine la anatomie" .
Eu personal am fost la Ispas si nu pot decat atat sa-ti spun: E DE FOARTE BINE. Si nu vorbesc numai la anatomie..cel putin "pe vremea mea" seriile care faceau cu Ispas anato aveau parte si la celelate materii pe profesori ok...(minus biochimie unde era Athanasiu :evil: ).
Daca nu poti sa ajungi la Ispas incearca sa ajungi fie la seria unde preda Lupu ,fie la seria unde preda Filipoiu.(Cu un plus ptr Lupu).
Si ptr cei care v-ati dat cu parerea ca nu conteaza cu cine faci la LP la anatomie va intreb atat : atunci de ce in fiecare an a fost OMOR sa se intre in grupele la care preda LUPU?!?!?
LIFE is not a matter of holding all the good cards...but of playing a poor hand well

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Fri Sep 22, 2006 5:20 pm

poate omor se vedea din perspectiva ta.
in seria in care am fost eu, nu s-a transferat nimeni din motivele astea tocmai discutate.
+ ca in sala de disectie unde am facut eu, puteai migra fara nici-o problema sa asculti orice asistent. practic te muti cu scaunul la masa aluia. ca sa nu mai zic ca cel putin jumatate din lp-uri toata lumea statea gramada peste masa cu cadavrul. eu cred ca daca e vointa sa inveti restul sunt detalii.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
lulutza
senior
senior
Posts: 352
Joined: Wed Aug 24, 2005 10:46 pm

Postby lulutza » Fri Sep 22, 2006 5:53 pm

io imi amintesc ca studentii lui Ispas erau foarte relaxati la examene si nu as baga mana in foc ca era in toate cazurile din cauza de stiinta nemasurata...
"The moral sense in mortals is the duty we have to pay on mortal sense of beauty"

User avatar
DrB
newbie
newbie
Posts: 12
Joined: Sat Aug 19, 2006 12:57 am

Postby DrB » Fri Sep 22, 2006 6:05 pm

Exista din aia 'relaxati' la toaaaate seriile si la tooooti profii si la tooooate materiile :lol:
Dar poate ca cei de la Ispas par mai relaxati pentru ca stii ca omul care urmeaza sa te asculte nu are reputatia de prof care te pica pentru ca nu ai stiut un subiect din trei(sau patru,cate s-or mai da acum) si care eventual daca te vede ca nu stii te ajuta... Asta in zilele lui bune... Ca si daca il prinzi dupa un senat/consiliu cum l-au prins niste nefericiti... mama mama
LIFE is not a matter of holding all the good cards...but of playing a poor hand well

User avatar
little scorpio
senior
senior
Posts: 185
Joined: Wed Aug 30, 2006 12:32 pm
Location: bucuresti...stranger from cbu...

Postby little scorpio » Sat Sep 23, 2006 12:31 pm

lulutza wrote:io imi amintesc ca studentii lui Ispas erau foarte relaxati la examene si nu as baga mana in foc ca era in toate cazurile din cauza de stiinta nemasurata...


io n-am prea vazut studenti relaxati la ispas, inainte de examen...relaxati erau aia care ieseau de la el, in sensul ca erau trecuti...si da, poate ca ispas mai are si accese de omenie da' nu va amagiti ca-i relaxare totala in seriile lui...
io am fost intr-una din seriile lui si am iesit cu adevarat castigata doar din cauza asistentului de la lp-uri...ispas e un mare prof da' nu el sta cu tine langa cadavru... :roll:
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't
matter and those who matter don't mind.

@ny3l@
junior
junior
Posts: 28
Joined: Fri Sep 01, 2006 3:58 pm
Contact:

Postby @ny3l@ » Sat Sep 23, 2006 2:35 pm

dar ne putem muta de la o serie la alta, sau de la o grupa la alta(in cadrul aceleasi serii) dupa ce se afiseaza listele(adica dupa 2 octombrie)?sau toate formalitatile se fac inainte?

@ny3l@
junior
junior
Posts: 28
Joined: Fri Sep 01, 2006 3:58 pm
Contact:

Postby @ny3l@ » Sat Sep 23, 2006 2:58 pm

mai am niste intrebari:
1.pt anul asta stiti cumva ce s-a hotarat..in legatura cu criteriile dupa care se formeaza seriile(ordine alfabetica,medii,etc..)
2.au prioritate(la mutatul dintr-o serie in alta) cei cu medii f mari(chiar bursieri) intrati, sau nu intereseaza pe nimeni asta?

User avatar
rox
elder
elder
Posts: 836
Joined: Sat Apr 29, 2006 3:29 pm
Location: bucuresti
Contact:

Postby rox » Sat Sep 23, 2006 3:35 pm

nu intereseaza pe nimeni ce medie ai tu si nu se ploconeste nimeni la asta . mai degraba la aia de pe la coada se cam ploconesc....prioritatile in fac asta se stabilesc...dupa alte criterii
seriile se formeaza in mod normal TOTAL ALEATORIU, nu se gandeste secretara " ia uite, popescu a intrat primul, lasa ca-l pun in serie la ispas"
In odaia stramta,
Pe un pat diform,
Zac strivit in perne
De un pumn enorm.

@ny3l@
junior
junior
Posts: 28
Joined: Fri Sep 01, 2006 3:58 pm
Contact:

Postby @ny3l@ » Sat Sep 23, 2006 3:54 pm

poti sa imi raspunzi si la prima intrebare?cu mutatul dupa 2 octombrie?

User avatar
rox
elder
elder
Posts: 836
Joined: Sat Apr 29, 2006 3:29 pm
Location: bucuresti
Contact:

Postby rox » Sat Sep 23, 2006 4:02 pm

nu stiu, la mine nu a fost cazul, si nu cunosc exemple in sensul asta...
In odaia stramta,
Pe un pat diform,
Zac strivit in perne
De un pumn enorm.

@ny3l@
junior
junior
Posts: 28
Joined: Fri Sep 01, 2006 3:58 pm
Contact:

Postby @ny3l@ » Sat Sep 23, 2006 4:07 pm

cam aiurea!intreb pt ca trebuie neaparat sa sttau cu un coleg din liceu!va trebuie sa lipsesc periodic de la cursuri si mi-ar fi f usor sa le recuperez de la el.Si un alt motiv e acela ca aud peste tot de un anume ispas...care cica e tare!chiar asa de tare e?!

User avatar
rox
elder
elder
Posts: 836
Joined: Sat Apr 29, 2006 3:29 pm
Location: bucuresti
Contact:

Postby rox » Sat Sep 23, 2006 4:16 pm

la facultate nu mai e ca-n generala sa stai "dupa un anumit coleg". majoritatea cursurilor se lasa la xerox, sa le poata lua tot norodu'. cat despre ispas, au ma fost 28739485 discutii despre asta ...e doarseful catedrei de anatomie, NU e cel mai tare, NU face minuni, NU ai nota de trecere garantata la examen, chiar trebuie sa inveti ca sa iei, NU se da 10 foarte usor, trebuie sa impresionezi chiar pentru asta, in schimb, faptul pentru care e apreciat e bunatatea sa...e un om bland, nu prea tipa, nu te umileste, nu te calca in picioare, si chiar daca iti da 4, are rabdarea si blandetea sa stea sa-ti explice ...e un fel de parinte, apeleaza mai mult la mustrari de constiinta decat la amenintari...insa...depinde si de momentul in care-l rpinzi..eu am intrat in semestrul I dupa 3 indivizi care nu erau in stare sa zica NIMIC, nici macar care e gamba si care e coapsa....si s-a purtat destul de urat....m-a luat cu "hai domnisoara, in sfarsit..." "mda", si zeflemitor...
deci..depinde...daca esti omul potrivit la locul potrivit sau nu...
In odaia stramta,
Pe un pat diform,
Zac strivit in perne
De un pumn enorm.

@ny3l@
junior
junior
Posts: 28
Joined: Fri Sep 01, 2006 3:58 pm
Contact:

Postby @ny3l@ » Sat Sep 23, 2006 7:15 pm

aham..deci asta e treaba cu ispas... :?

User avatar
monicutza
elder
elder
Posts: 678
Joined: Tue Apr 19, 2005 9:02 pm
Location: bucuresti

Postby monicutza » Sat Sep 23, 2006 7:27 pm

auzi nu ne zici tu si in ce serie esti daca tot stii cu caminu?
zau acu fii darnica :twisted: :P

@ny3l@
junior
junior
Posts: 28
Joined: Fri Sep 01, 2006 3:58 pm
Contact:

Postby @ny3l@ » Sat Sep 23, 2006 7:31 pm

ce fete rele!mai mai....
stii tu ce se intampla cu curiosii?

User avatar
cosmina-gabriela
elder
elder
Posts: 1871
Joined: Sat Dec 03, 2005 9:35 pm
Location: unde nu creste iarba
Contact:

Postby cosmina-gabriela » Sat Sep 23, 2006 7:33 pm

aniela, sezi.sau muta te la okazii

User avatar
monicutza
elder
elder
Posts: 678
Joined: Tue Apr 19, 2005 9:02 pm
Location: bucuresti

Postby monicutza » Sat Sep 23, 2006 7:34 pm

cosmina-gabriela wrote:aniela, sezi.sau muta te la okazii

eh nu intelegi ca acuitatea vizuala e scazuta mey :twisted:

User avatar
cosmina-gabriela
elder
elder
Posts: 1871
Joined: Sat Dec 03, 2005 9:35 pm
Location: unde nu creste iarba
Contact:

Postby cosmina-gabriela » Sat Sep 23, 2006 7:36 pm

are pb cu Cornu lu Amon :D :D :D


Return to “Facultatea”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests