MIZERIA DIN CAROL DAVILA

care ne mananca zilele
User avatar
MaVeriK
senior
senior
Posts: 105
Joined: Tue Feb 23, 2010 5:07 pm
Location: pe o banca in mijlocul marii....

Re: MIZERIA DIN CAROL DAVILA

Postby MaVeriK » Thu Sep 13, 2012 1:27 am

umf CD cel mai mare jeg ... cine are posibilitatea sa faca facultatea in Cluj sau Timisoara sa nu ezite ... e diferenta mare .

Mie imi place mult cand vbesc de corectitudine astia care au parintii si bunicii doctori si aia care pupa in c*r toti profesorii si cand fac asistentii " pregatiri " cu studentii cateva ore facute in batie de joc pe bani multi si deodata uite ce te ai desteptat bv ... toata lumea asteapta bani .. sau sa fie copilul nustu cui doctor sau sa l pupi in pla ... altfel sti de 10 si iei 6-7 stii de 7 ca ai invatat mai mult la altceva poti sa pici lejer mai faci o " pregatire " in care nu faci nimic si iar te ai desteptat :))) .

Si apoi sunt din astia .. doamna doctor e exceptionala .. e de nota 10 ... si tata are o parere buna despre ea .. se cunosc de mult au facut facultatea impreuna ... frumos e cand vezi asistenti urcandu se in masina parintilor unui coleg de al tau.
Ai ma .. fiti seriosi merge ceva bine in romania .. ? toata tara asta e o mizerie ... ma rog oamenii din ea ... ca ea e superba .
Sa cumparam de undeva oglinzi in care sa ne vedem cum suntem visati de ceilalti

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: MIZERIA DIN CAROL DAVILA

Postby Chingachgook » Thu Sep 13, 2012 2:21 am

ce-ai ma?
ai baut de pe jos?
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
Festina
elder
elder
Posts: 1757
Joined: Wed Oct 19, 2011 8:19 am

Re: MIZERIA DIN CAROL DAVILA

Postby Festina » Thu Sep 13, 2012 12:37 pm

MaVeriK wrote:umf CD cel mai mare jeg ... cine are posibilitatea sa faca facultatea in Cluj sau Timisoara sa nu ezite ... e diferenta mare .

Mie imi place mult cand vbesc de corectitudine astia care au parintii si bunicii doctori si aia care pupa in c*r toti profesorii si cand fac asistentii " pregatiri " cu studentii cateva ore facute in batie de joc pe bani multi si deodata uite ce te ai desteptat bv ... toata lumea asteapta bani .. sau sa fie copilul nustu cui doctor sau sa l pupi in pla ... altfel sti de 10 si iei 6-7 stii de 7 ca ai invatat mai mult la altceva poti sa pici lejer mai faci o " pregatire " in care nu faci nimic si iar te ai desteptat :))) .

Si apoi sunt din astia .. doamna doctor e exceptionala .. e de nota 10 ... si tata are o parere buna despre ea .. se cunosc de mult au facut facultatea impreuna ... frumos e cand vezi asistenti urcandu se in masina parintilor unui coleg de al tau.
Ai ma .. fiti seriosi merge ceva bine in romania .. ? toata tara asta e o mizerie ... ma rog oamenii din ea ... ca ea e superba .

CORECT!
Im wrote:Deci un studiu statistic improvizat de mine spune ca un candidat la (orice) va fi cu atât mai agitat si pretentios si penibil cu goana dupa criterii cu cât e mai de slaba calitate.

PS: Alergic la cadre didactice din UMF !

User avatar
BBUT88
senior
senior
Posts: 239
Joined: Sat Jun 16, 2012 2:59 pm

Re: MIZERIA DIN CAROL DAVILA

Postby BBUT88 » Wed Oct 24, 2012 8:50 pm

frate nu ti-au dat o lingura pt toata mizeria aia!
vezi ce inseamna?
The world today has 6.8 billion people. That's heading up to about nine billion. Now if we do a really great job on new vaccines, health care, reproductive health services, we could lower that by perhaps 10 percent!

User avatar
Festina
elder
elder
Posts: 1757
Joined: Wed Oct 19, 2011 8:19 am

Re: MIZERIA DIN CAROL DAVILA

Postby Festina » Sun Jun 16, 2013 5:54 pm

Deci e mult prea fain topicul asta!Merita un reborn!Nea Zagreaneee!Come back!Erai fun!
Im wrote:Deci un studiu statistic improvizat de mine spune ca un candidat la (orice) va fi cu atât mai agitat si pretentios si penibil cu goana dupa criterii cu cât e mai de slaba calitate.

PS: Alergic la cadre didactice din UMF !

User avatar
skyfall
elder
elder
Posts: 896
Joined: Sun Oct 07, 2012 1:00 am

Re: MIZERIA DIN CAROL DAVILA

Postby skyfall » Sun Jun 16, 2013 9:43 pm

nu poti face de lkko o facultate de prestigiul UMF Carol Davila doar din prisma unor cretini ce au reusit sau nu sa termine facultatea.
fiecare padure cu uscaturile ei, insa nu e frumos sa mazgalim asa pe toata facultatea cu graffiti fara a avea dovezi suficiente.
Nu poti niciodata ingenunchea un popor deprins sa se taraie
Image
http://youtu.be/bhozsa8bNEE

User avatar
Festina
elder
elder
Posts: 1757
Joined: Wed Oct 19, 2011 8:19 am

Re: MIZERIA DIN CAROL DAVILA

Postby Festina » Sun Jun 16, 2013 10:30 pm

Holiday,lucrurile au inceput sa se innegreasca in Davila!
Im wrote:Deci un studiu statistic improvizat de mine spune ca un candidat la (orice) va fi cu atât mai agitat si pretentios si penibil cu goana dupa criterii cu cât e mai de slaba calitate.

PS: Alergic la cadre didactice din UMF !

romericanu
junior
junior
Posts: 25
Joined: Wed Jul 22, 2009 5:31 pm

Re: MIZERIA DIN CAROL DAVILA

Postby romericanu » Wed Oct 29, 2014 2:59 pm

netter ed 6, lb eng, nou, original din sua 230 ron
0754764585

User avatar
mihai_525
elite
elite
Posts: 8403
Joined: Sat Aug 02, 2008 12:14 pm

Re: MIZERIA DIN CAROL DAVILA

Postby mihai_525 » Thu Oct 30, 2014 10:43 pm

il am eu in format electro
cine il vrea nu trebuie decat sa ii dea un pm lu marmotul
in care sa il injure si sa ii zica ca e ultimul om
cheers
America first


Return to “Facultatea”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests